CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

piątek, 21 lutego 2014

Ekstraklasa - Kara za niewykorzystane okazje

Jagiellonia Białystok na własnym stadionie tylko zremisowała z niżej notowanym Podbeskidziem Bielsko-Biała 2-2 (1-1). Białostoczanie ponad 20 minut grali w osłabieniu, ale paradoksalnie byli bliżsi podwyższenia rezultatu (na 3-1) niż bielszczanie wyrównania...

Do momentu usunięcia z boiska Gruzina Popchadze (67 minuta) drużyną lepszą była Jaga sprawiedliwie prowadząc 2-1. Mimo gry w przewadze Podbeskidzie nie potrafiło stłamsić gospodarzy, którzy często zapędzali się pod pole karne przyjezdnych. Popularne "Żubry" miały kilka okazji na podwyższenie wyniku, ale za każdym razem brakowało wykończenia. Najlepszą okazję zmarnował w końcówce Hiszpan Quintana, który po przejęciu podania obrońcy do Zajaca zamiast posłać piłkę do siatki po prostu przekombinował i golkiper gości wyłuskał mu piłkę spod nóg. W przedłużonym czasie gry strzał Kołodzieja odbił się od Modelskiego i zupełnie zmylił Słowika... Dzięki temu Podbeskidzie wyjechało z Białegostoku z jednym punktem.

Z wyniku remisowego cieszy się zapewne red. Matti Borelli, który typował (poprzedni artykuł) remis w stolicy Podlasia.