niedziela, 11 maja 2014

Ekstraklasa - Ambitna Korona

Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-2 (1-1)

Bramki: Trytko karny, Kiełb, Stano - Łatka, Stąporski.

Niezwykłe emocje przeżyli kibice w Kielcach! Ich drużyna grając w osłabieniu potrafiła doprowadzić do wyrównania, a potem zdobyć jeszcze zwycięskiego gola!

W 82 minucie z boiska usunięty został gracz gospodarzy Dejmek (druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona)... Bielszczanie prowadzili wtedy 1-2... Ambitni kielczanie strzelili jednak dwa gole i zgarnęli komplet punktów! Zwycięski gol padł w doliczonym czasie gry...

Tym samym przerwane została znakomite serie gości - 3 zwycięstw z rzędu, 3 zwycięstw na wyjeździe z rzędu i 6 spotkań bez porażki... Korona, dzięki wygranej, ulokowała się na pozycji wicelidera grupy spadkowej wyprzedzając przy okazji swojego dzisiejszego rywala... Strata do prowadzącej Jagiellonii Białystok wynosi tylko dwa punkty...