CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

wtorek, 29 stycznia 2019

Premier League - Wpadki Manchesterów

Obie ekipy z Manchesteru zaliczyły wpadki z niżej notowanymi rywalami. United na własnym stadionie tylko zremisował z Burley 2-2, a City przegrało na wyjeździe z Newcastle 1-2.

Czerwone Diabły przegrywały już 0-2, ale w samej końcówce zdołały uratować punkt. Zakończona została seria wygranych MU - sześciu zwycięstw z rzędu. Wciąż trwa passa spotkań bez porażki - 7.

Obywatele zaczęli mecz w Newcastle planowano, a nawet lepiej, bowiem już w 1 minucie objęli prowadzenie. Być może to ich zgubiło, piłkarze Newcastle w drugiej połowie zdobyli dwa gole i odnieśli sensacyjne zwycięstwo.

Ciekawie było dzisiaj także na obiekcie Fulham, gospodarze w pewnym momencie przegrywali już 0-2, ale potrafili odwrócić losy meczu strzelając drużynie Brighton aż cztery gole!