Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

piątek, 2 czerwca 2017

I liga - Walkowerów nie będzie

Głośno ostatnio było o możliwości ukarania Stali Mielec walkowerami za grę przebywającego nielegalnie w Polsce - od pewnego czasu - Borisa Milekica. PZPN wydał dzisiaj komunikat wg którego nie ma podstaw do walkoweru.

PZPN wyjaśnił, że udział zawodnika w meczach po zakończeniu okresu legalnego pobytu w Polsce nie stanowi podstawy do weryfikacji meczu jako walkower, o ile został on wcześniej uprawniony do gry. Jednocześnie Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wystąpił do Komisji Dyscyplinarnej PZPN o nałożenie sankcji na Stal Mielec.

Decyzja ta oznacza, że tabela I ligi nie ulega żadnym zmianom. Najwięcej do stracenia miałby Górnik Zabrze, który przed ostatnią kolejką spadłby z premiowanego awansem miejsca, z kolei najwięcej zyskałaby Miedź Legnica, która awansowałaby na drugie miejsce. Ewentualne walkowery odbiłyby także swoje piętno na dole tabeli, w walkę o utrzymanie zaangażować by się musiały zespoły Stomilu Olsztyn i właśnie Stali Mielec.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz