CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

sobota, 29 lipca 2017

Ekstraklasa - Nowy król?

Hiszpan Igor Angulo zdobył już sześć goli w obecnym sezonie ekstraklasy! Napastnik Górnika Zabrze ustrzelił dzisiaj hat tricka w wygranym meczu z Wisłą Kraków (3-2). Wcześniej dwukrotnie pokonał bramkarza Legii Warszawa i raz białostockiej Jagiellonii. Król strzelców poprzedniego sezonu I ligi dał wyraźnie do zrozumienia, że teraz mierzy w koronę króla strzelców poziom wyżej.

W I lidze Angulo strzelał gola średnio co 164 minut, w ekstraklasie robi to co 44 minuty! Wiadomo, że im dalej w las to będzie mu trudniej, bo dla ekstraklasowych obrońców przestał już być anonimowy... Jeżeli jednak dalej będzie z taką łatwością i regularnością trafiał do bramki rywali to ... tylko żałować, że ma już 33 lata...