Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

poniedziałek, 11 grudnia 2017

Ekstraklasa - Zmiany trenerskie

Wisła Kraków zwolniła hiszpańskiego szkoleniowca Kiko Ramireza, a Sandecja Nowy Sącz rozstała się z trenerem Radosławem Mroczkowskim. Działacze obu małopolskich klubów nie byli zadowoleni z ostatnich wyników osiąganych przez drużyny.

Nowym trenerem Wisły Kraków zostanie rodak Ramireza - Joan Carillo. Nastąpi to od stycznia, a na dwa ostatnie mecze w tym roku drużyną zaopiekuje się duet: Kazimierz Kmiecik i Radosław Sobolewski. Carillo do tej pory pracował, m.in. w Espanyolu (asystent), węgierskim Videotonie (asystent i I trener), Almerii (I trener) i Hajduku Split (I trener).

Mroczkowski odniósł z Sandecją największy sukces w historii - awans do ekstraklasy. Początek na najwyższym szczeblu sądeczanie mieli bardzo dobry, ale im dalej tym gorzej... Aktualnie klub z Nowego Sącza zajmuje odległe 14 miejsce w tabeli ze stratą 9 punktów do miejsca dającego grę w grupie mistrzowskiej. W najbliższym meczu zespół poprowadzi Janusz Świerad, asystent Mroczkowskiego. Wkrótce ma być ogłoszone nazwisko nowego szkoleniowca.

1 komentarz:

  1. Moim zdaniem to problem z ustawieniem realnych celów w danym klubie. Sandecja powinna być dumna z awansu, urywaniu punktów faworytom. U nas każdy prezes chce być mistrzem kraju. Nie tędy droga. Mniejsi (nie znaczy gorsi) niech postawią na wychowanków i szkolenie. Lokalna społeczność to doceni stadion się zapełni, bo każdy kibic w Niecieczy czy Nowym Sączu wolałby oglądać w akcji młodych chłopaków z regionu.

    OdpowiedzUsuń