Ali

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 polskiej ekstraklasy sędziowało 15 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę po kątem m.in. j...

poniedziałek, 4 lutego 2019

Piłka nożna - Wpadki gigantów

Ostatnie mecze nie zaliczą do udanych piłkarze Bayernu i PSG! Oba zespoły doznały niespodziewanych porażek. Monachijczycy ulegli 1-3 niżej notowanemu Bayerowi Leverkusen, a paryżanie przegrali z Lyonem 1-2, mimo że pierwsi objęli prowadzenie.

Mistrzowie Niemiec także pierwsi wyszli na prowadzenie, ale w drugiej połowie strzelali już tylko "Aptekarze". Potknięcia Bayernu nie wykorzystała w pełni Borussia Dortmund, która tylko zremisowała na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt. Inna Borussia, z Moenchengladbach wygrała z Schalke i zrównała się punktami z ekipą Lewandowskiego. Bayern traci do Dortmundu już siedem punktów.

PSG znajduje się w znacznie lepszej sytuacji, wciąż posiada wielką przewagę nad resztą stawki: 10 pkt nad Lille i 13 nad Lyonem, a zanadrzu aż dwa mecze zaległe. Dlatego dla paryżan pierwsza porażka w sezonie ma znaczenie statystyczne, może też odrobinę wizerunkowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz