CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

sobota, 21 listopada 2015

Ekstraklasa - Czy Korona przedłuży passę?

Korona Kielce jest jedyną drużyną w polskiej ekstraklasie bez porażki na wyjeździe... W ośmiu meczach na obcych stadionach kielczanie odnieśli pięć zwycięstw, a trzy razy notowali remis. Bilans bramkowy również jest okazały: 7-1. Jedyną bramkę Koronie strzeliła warszawska Legia.

Dzisiaj Koronę podejmie Jagiellonia Białystok, która ostatnio nie ma zbyt dobrej passy - białostoczanie po raz ostatni wygrali ponad dwa miesiące temu (20 września, 1-0 z Lechem Poznań)... Czy podopieczni trenera Michała Probierza przerwą fatalną passę bez zwycięstwa (1 remis i aż 5 porażek), a zarazem zakończą znakomitą serię gości? Piłkarze Jagiellonii będą chcieli ponadto zrewanżować się za porażkę doznaną w I kolejce w Kielcach, zwłaszcza że prowadzili wtedy 2-1, a gospodarze zwycięskiego gola zdobyli w ostatniej minucie spotkania.