CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

sobota, 5 marca 2016

Premier League - Wysokie aspiracje Młotów

West Ham wygrał trzecie kolejne spotkanie! Tym razem łatwo nie było, bo "Młoty" przegrywały na boisku Evertonu 0-2... Gospodarze od 34 minuty grali w dziesiątkę, ale mimo tego faktu potrafili zdobyć drugiego gola, a jakby jeszcze w 69 minucie Lukaku wykorzystał rzut karny to pewnie wygraliby ten mecz... Ostatni kwadrans należał jednak do West Hamu, który trzema trafieniami zgarnął komplet punktów!

"Młoty" mają wyraźny apetyt na grę w europejskich pucharach, zajmują piąte miejsce, które gwarantuje grę w Lidze Europy, ale do 3-4 miejsca i gry w Lidze Mistrzów West Ham ma tylko 1-3 punkty, więc naprawdę jest się o co bić!