Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

poniedziałek, 23 maja 2016

Euro 2016 - Teraz Bieszczady

Reprezentacja zakończyła wczoraj obóz w Juracie, teraz czas na kolejne, znacznie ważniejsze zgrupowanie w Arłamowie. W tej bieszczadzkiej osadzie dopiero zacznie się prawdziwa praca! Nad morzem Adam Nawałka miał do zrealizowania inne cele: m.in. integracja, wypoczynek, badania... Piłkarze przybyli do Juraty z rodzinami, było wesoło i luźnie, m.in. koncert De Mono, turnieje gier na konsolach, aerobic z Anną Lewandowską... W Bieszczadach zaczną się prawdziwe przygotowania do mistrzostw, no i na koniec selekcjoner ogłosi 23-osobową kadrę na Euro 2016. Reprezentacja będzie przebywać w Bieszczadach od 23 do 31 maja.

1 komentarz:

  1. Zobaczymy co będzie dalej. Z niecierpliwością czekam na oficjalne ogłoszenie kadry na euro. Swoją drogą jak oceniasz szanse naszych chłopców? Ja mam mieszane uczucia... Przy okazji zapraszam też do siebie, na tapecie akurat ranking najbogatszych piłkarzy. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń