CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

wtorek, 3 maja 2016

Liga Mistrzów - Atletico w finale

Atletico Madryt pierwszym finalistą Ligi Mistrzów! Hiszpanie przegrali - co prawda - w Monachium 1-2, ale okazali się lepsi w dwumeczu. W stolicy Hiszpanii było 1-0 dla Los Rojiblancos... Podopieczni Diego Simeone swojego finałowego rywala poznają jutro (Manchester City lub Real Madryt).

Bayern wygrał pierwszą połowę 1-0, a mógł wyżej, ale strzał Muellera z rzutu karnego obronił Oblak. Wcześniej bawarczyków na prowadzenie wyprowadził Alonso. W 54 minucie do wyrównania doprowadził Griezmann i gospodarze potrzebowali już dwóch trafień by awansować... W 74 minucie nadzieję Bayernu przedłużył Lewandowski, który po dograniu od Vidala z bliska wpakował piłkę do bramki. Dziesięć minut później wydawało się, że wszystko skończone, bowiem goście otrzymali rzut karny. Uderzenie Torresa z 11 metrów obronił jednak Neuer i Niemcy wciąż byli w grze. Mimo ataków do końcowego gwizdka nie udało się strzelić trzeciego gola...