CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

czwartek, 16 marca 2017

Liga Mistrzów - Monaco odrobiło straty

Po kosmicznym meczu w Manchesterze, w którym City pokonało Monaco aż 5-3 wydawało się, że bliżej awansu są właśnie Anglicy... Jednak w rewanżu Francuzi odrobili straty wygrywając 3-1 i to oni mogli cieszyć się z przejścia do ćwierćfinału! W składzie Monaco zabrakło tym razem Kamila Glika - zawieszenie za kartki.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy prowadzili dwoma golami - to dawało awans. W 71 minucie odżyły jednak nadzieje Anglików, którzy zdobywając kontaktową bramkę jedną nogą znaleźli się w dalszej fazie. Radość wyspiarzy trwała jednak krótko, w 77 minucie Bakayoko zdobył trzeciego gola.

MONACO - MANCHESTER CITY 3-1 (2-0)

Bramki: Mbappe 8, Fabinho 29, Bakayoko 77 - Sane 71.

W drugim środowym meczu Atletico Madryt bezbramkowo zremisowało z Bayerem Leverkusen. Pierwszy mecz wygrali podopieczni trenera Diego Simeone 4-2 i to oni czekać będą na wylosowanie rywala w 1/4 finału.