CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

sobota, 4 marca 2017

Premier League - Boruc zatrzymał Manchester United

Artur Boruc zanotował fenomalny mecz przeciw faworyzowanemu Manchester United! Jego Bournemouth wywiozło punkt z Old Trafford! Remis 1-1 w sporej części jest zasługą naszego rodaka, który popisał się kilkoma wspaniałymi interwencjami, m.in. broniąc w 72 minucie rzut karny egzekwowany przez słynnego Zlatana Ibrahimovicia.

Bournemouth przerwało tym samym fatalną passę czterech porażek z rzędu! Teraz kolej na kolejne przełamanie drużyny Boruca, która od ośmiu spotkań nie odniosła zwycięstwa (3 remisy i aż 5 porażek). Manchester United nie przegrał w Premier League od 17 meczy, ale zbyt często notuje remisy by liczyć się w walce o najwyższe miejsca w lidze (w całym sezonie: 13 zwycięstw, 10 remisów i 3 porażki).