Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

poniedziałek, 29 maja 2017

Ekstraklasa - Kto mistrzem?

Wciąż nie wiadomo kto zostanie mistrzem Polski! Na kolejkę przed końcem sezonu w grze są wciąż cztery drużyny! Takiej sytuacji dawno nie było, przynajmniej nikt nie pamięta, nawet najstarsi górale!

W 36 kolejce czołowa czwórka zgodnie wygrała swoje mecze...

KORONA KIELCE - LEGIA WARSZAWA 0-1
BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1-2
LECHIA GDAŃSK - POGOŃ SZCZECIN 4-0
LECH POZNAŃ - WISŁA KRAKÓW 2-1

Zestaw par 37 kolejki:

LEGIA - LECHIA
LECH - JAGIELLONIA
POGOŃ - KORONA
WISŁA - NIECIECZA

W najlepszej sytuacji jest aktualny mistrz Legia - by bezwarunkowo zdobyć mistrzostwo warszawianie muszą pokonać Lechię. W przypadku remisu piłkarze ze stolicy muszą oglądać się na mecz w Białymstoku i jeśli popularna Jaga upora się z Lechem to właśnie podopieczni trenera Michała Probierza sięgną to najwyższy laur (wyższe miejsce po rundzie zasadniczej). Scenariuszy jest kilka, ale żeby ktoś poza Legią miał szanse na ostateczny triumf warszawianie muszą stracić punkty (w przypadku porażki zawodników Jacka Magiery - Lechia zostanie mistrzem tylko w sytuacji, gdy w stolicy Podlasia padnie remis, z kolei Lech zostanie mistrzem - jeżeli wygra z Jagiellonią przy jednoczesnej porażce Legii.

TABELA

1. LEGIA 43 pkt
2. JAGIELLONIA 41
3. LECH 41
4. LECHIA 41

1 komentarz:

  1. Legia nie powinna być mistrzem z jednej zasadniczej przyczyny! Posiadając taką przewagę nad resztą ligi pod względem środków dopuścić do takiej sytuacji? Wstyd i kara musi być! Biedna Jaga niech zostanie mistrzem! Taki przysłowiowy pstryczek w nos bogatej bWarszawki!

    OdpowiedzUsuń