CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

sobota, 8 grudnia 2018

Serie A - Czerwone remisy

Niezwykłe emocje przeżyli kibice w Cagliari i Rzymie! Cagliari - Roma i Lazio - Sampdoria... Oba mecze zakończyły się rezultatem 2-2, w obu były czerwone kartki i w obu przypadkach grająca w osłabieniu drużyna doprowadzała do remisu!

Cagliari - Roma. Zespół ze stolicy prowadził do 84 minuty 2-0, ale nie zdołał wygrać tego starcia. Gospodarze w doliczonym czasie stracili dwóch zawodników i gdy wszyscy pogodzili się z porażką 1-2, w piątej minucie przedłużonego czasu gry Caglari wyrównało! Bohaterem został Marco Sau!

Lazio - Sampdoria. W Rzymie największe emocje także rozegrały się w przedłużonym czasie gry. Wtedy to najpierw czerwoną kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński, następnie Ciro Immobile wykorzystał rzut karny za zagranie ręką Joachima Andersona. W 9 minucie dodatkowego czasu Ricardo Saponara doprowadził do wyrównania po podaniu Dawida Kownackiego.