CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

sobota, 30 stycznia 2016

Primera Division - Barca zwycięska w meczu na szczycie

W starciu lidera z wiceliderem ligi hiszpańskiej lepszy okazał się ten pierwszy! Barcelona pokonała Atletico Madryt 2-1 i oddaliła się na trzy punkty - mając w zanadrzu jeden mecz zaległy. Czy już w tej chwili rozstrzygnęła się sprawa mistrzostwa Hiszpanii? Nie, ale z całą pewnością katalończycy znacznie się do niego przybliżyli...

Zaczęło się znakomicie dla gości, bo już w 10 minucie za sprawą Koke objęli prowadzenie. Potem było już jednak gorzej, bo najpierw Messi doprowadził do wyrównania, a w 38 minucie Suarez strzelił gola na 2-1... Nie wiadomo jak dalej potoczyłaby się ta batalia, gdyby nie czerwone kartki dla graczy Atletico: najpierw w 44 minucie dla Felipe Luisa, potem w 65 minucie dla Godina. Aż dziw bierze, że Barcelona nie podwyższyła wyniku...