Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

czwartek, 7 lipca 2016

Euro 2016 - Portugalskie pięć minut

PORTUGALIA - WALIA 2-0 (0-0)

1-0 Ronaldo 50, 2-0 Nani 54

Portugalczycy wygrali swój pierwszy mecz w regulaminowym czasie na tych mistrzostwach i w najbliższą niedzielę zagrają w finale. O losach meczu zadecydowało pięć minut na początku drugiej połowy. Najpierw "główką" walijskiego bramkarza zaskoczył Ronaldo - wcześniej wszystkie pojedynki w powietrzu wygrywali Walijczycy. Pięć minut później CR7 zdecydował się na strzał, a wślizgiem do bramki wpakował ją Nani.

Walijczycy walczyli, starali się, ale nie potrafili odmienić losów spotkania. W ich szeregach wyraźnie brakowało pauzującego za kartki Ramseya. Sam występ w półfinale ME jest ogromnym sukcesem Walii, kraju o 3 milionowej populacji.

Portugalia nie zachwyca na tym turnieju, dlatego tym bardziej szkoda, że przegraliśmy z nimi w konkursie karnych i to nie my mogliśmy zmierzyć się z Walią o finał. W meczu z wyspiarzami błysnął Ronaldo, który przeciw nam nic pokazał - niemal zupełnie wyłączony z gry przez Glika i Pazdana. Szkoda tym bardziej, że stosunkowo łatwa drabinka turniejowa (od 1/8 do 1/2 finału) może nam już się długo nie przytrafić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz