CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

niedziela, 2 kwietnia 2017

Bundesliga - Błaszczykowski dał sygnał

Wolfsburg zremisował na wyjeździe z Bayerem Leverkusen 3-3. Do 80 minuty "Aptekarze" prowadzili 2-0 i nic nie wskazywało na to, że stracą punkty... Wtedy do akcji wkroczył Błaszczykowski! Po podaniu od naszego rodaka Gomez strzelił kontaktową bramkę.

"Wilki" uwierzyły, że mogą wywieźć korzystny rezultat z Leverkusen... Nie minęło osiem minut i Wolfsburg prowadził 3-2! Gomez popisał się hat trickiem! Błaszczykowski "zamieszany" był także w trzecią bramkę dla swojego zespołu, po faulu na Polaku arbiter podyktował rzut karny. W samej końcówce gospodarze zdołali strzelić wyrównującego gola.