Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Ekstraklasa - Historyczne zwycięstwo i gole

Sandecja Nowy Sącz sprawiła olbrzymią niespodziankę wygrywając na boisku lidera i zarazem wicemistrza Polski Jagiellonii Białystok 3-1! Było to historyczne zwycięstwo sądeczan w ekstraklasie i zarazem pierwsze gole na tym szczeblu! Autorem pierwszej bramki w ekstraklasie w historii Sandecji okazał się Bułgar Aleksandyr Kolew, którego klub z Sądeczyzny wypatrzył w Stali Mielec.


Podopieczni trenera Radosława Mroczkiewskiego dzięki zwycięstwu awansowali na 7 miejsce w tabeli, z kolei Jagiellonia spadła na 2 lokatę. Niepokonane w ekstraklasie pozostały już tylko dwie drużyny: Arka Gdynia (jeden mecz rozegrany mniej - w poniedziałek zmierzy się u siebie z Koroną Kielce) i Zagłębie Lubin.

1 komentarz:

  1. łabędzi śpiew Sandecji! Ekstraklasa całkowicie przerasta ten klub organizacyjnie, tylko patrzeć jak przyjdą seryjne porażki! Będzie po 0-3, po 0-4 od każdego! Zobaczycie!

    OdpowiedzUsuń