CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

niedziela, 6 sierpnia 2017

Ekstraklasa - Mistrz Polski zawodzi

Nie takiej gry oczekiwali kibice mistrza Polski! Legia Warszawa w ekstraklasie zawodzi na całej linii! Cztery mecze i tylko jedno zwycięstwo - do tego z beniaminkiem grającym w osłabieniu (Legia - Sandecja 2-0, warszawianie grali 70 minut w przewadze, a pierwszego gola strzelili dopiero w 71 minucie) - jeden remis i aż dwie porażki. W sobotę legioniści przegrali na wyjeździe z Niecieczą, która odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie. Legia nie potrafi grać z tym zespołem na wyjeździe! Trzecie takie spotkanie w lidze i ... trzecia porażka! W poprzednim sezonie warszawianie przegrali 1-2, a dwa sezony wcześniej aż 0-3!

Czy mistrz Polski wreszcie obudzi się i zacznie grać na miarę oczekiwań? Jakiś czas temu media określiły Legię mianem polskiego Bayernu, ale jak pokazuje rzeczywistość zdecydowanie na wyrost! Legia, podobnie jak Bayern, góruje nad resztą ligi pod względem finansowym, ale już na boisku tego nie pokazuje... Owszem, zdobywa ostatnio w miarę regularnie mistrzostwa Polski, ale nie czyni tego w tak łatwy sposób jak drużyna z Bawarii... Musi się o nie bić do ostatniej kolejki, a nawet czekać na wieści z innego boiska (w poprzednim sezonie piłkarze Legii dobrych kilka minut czekali w napięciu na wieści z Białegostoku).