CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

sobota, 27 lutego 2016

Ekstraklasa - Powtórka ze Szczecina

Korona Kielce przegrała na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 2-3... Przebieg meczu był identyczny, jak w pierwszym wiosennym spotkaniu Korony (w Szczecinie, z Pogonią 2-3)... Kielczanie w obu meczach prowadzili 2-0, ale ostatecznie przegrali 2-3... Nawet strzelcy bramek dla Korony byli ci sami - najpierw Pawłowski, potem Cabrera... Minuty też podobne (w Szczecinie Pawłowski na 1-0 w 7 minucie, a Cabrera na 2-0 w 17... - w Łęcznej Pawłowski w 8, a Cabrera znowu w 17)... Jedyna różnica jest taka, że Pogoń wszystkie trzy gole zdobyła po przerwie, a Górnik doprowadził do wyrównania jeszcze w I połowie...