CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

środa, 3 lutego 2016

Premier League - Niskie loty Orłów

Crystal Palace przegrał piąty mecz z rzędu! Wczoraj "Orły" uległy na własnym stadionie ekipie Artura Boruca Bournemouth 1-2. Od siedmiu spotkań Crystal Palace nie może zdobyć kompletu punktów - ostatnia wygrana miała miejsce 19 grudnia w Stoke 2-1, potem były dwa remisy i pięć porażek. Drużyna jest w wyraźnym kryzysie i osuwa się w dół tabeli. Póki co jeszcze nie ma dramatu, bo jest spora przewaga nad strefą spadkową, ale jeżeli proces będzie postępował to sytuacja może ulec zmianie na niekorzyść.

Starcie z beniaminkiem zaczęło się dobrze, bo to piłkarze Crystal Palace objęli prowadzenie w 27 minucie po golu Danna, ale goście szybko doprowadzili do wyrównania, a po przerwie zdołali strzelić zwycięskiego gola.