CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

czwartek, 4 lutego 2016

Serie A - Zwycięstwa czołowej szóstki

Wszystkie zespoły z pierwszej szóstki odniosły zwycięstwa! Otwierające tabelę Napoli pewnie pokonało na wyjeździe Lazio 2-0, była to już siódma wygrana lidera z rzędu. Neapolitańczycy nie mają innego wyjścia, bowiem ostro naciska Juventus, który pokonując Genuę 1-0 odniósł już trzynaste zwycięstwo z rzędu, a od czterech spotkań turyńczycy nie tracą nawet bramki. Wciąż utrzymuje się dwupunktowa różnica między tymi drużynami...

Trzecia Fiorentina wygrała, ale nie bez problemów, z Carpi 2-1. Decydujący gol został zdobyty w 90 minucie! Asystę przy trafieniu Zarate zanotował Jakub Błaszczykowski. Drużyna z Florencji traci do Juve sześć punktów.

Po czterech spotkaniach bez zwycięstwa przebudził się Inter, który 1-0 pokonał Chievo Verona. Mediolańczycy mają punkt mniej od Fiorentiny.

Kolejne miejsce zajmuje Roma. We wtorek rzymianie wywieźli trzy punkty ze stadionu Sassuolo (2-0). Mecz miał dramatyczną końcówkę, Roma prowadziła od 11 minuty, ale w 87 Nainggolan otrzymał drugą żółtą kartkę i w efekcie musiał opuścić boisko. Gospodarze ponadto otrzymali rzut karny, którego nie wykorzystali - Bernardi uderzył tak, że piłka otarła się o poprzeczkę bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego. W doliczonym czasie gry wynik ustalił El Shaarawy - drugi gol w nowych barwach. Piłkarze ze stolicy Włoch tracą trzy punkty do Interu.

Dwa punkty mniej na koncie ma Ac Milan, który bez większych problemów wywiózł komplet punktów z Palermo (2-0).