Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

sobota, 9 sierpnia 2014

Ekstraklasa - Jeż i stałe fragmenty

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3-0 (1-0)

Bramki: Jeż 29 karny, 60, Zachara 84.

GÓRNIK: Steinbors - Sadzawicki, Augustyn, Gancarczyk - Gergel, Danch, Sobolewski (82 Gwaze), Jeż (86 Cerimagic), Madej, Kosznik (74 Mańka) - Zachara.

JAGIELLONIA: K. Baran - Modelski, M. Baran, Wasiluk, Jasiński (61 Pazdan) - Quintana, Leimonas (61 PIątkowski), Grzyb, Gajos, Dzalamidze (75 Frankowski) - Tuszyński.

O sukcesie zabrzan w tym spotkaniu zadecydowały stałe fragmenty gry... Dwukrotnie w roli egzekutora wystąpił Jeż, który najpierw skutecznie wykonał rzut karny, a po przerwie znakomicie przymierzył z rzutu wolnego i piłka ugrzęzła w "okienku"...

Kibice nie nudzili się w tym spotkaniu, poza trzema golami, byli też świadkami trzech uderzeń w poprzeczkę (z Górnika: Zachara, a z Jagi: Piątkowski i Tuszyński). W końcówce wynik ustalił Zachara, który z bliska pokonał K. Barana po dośrodkowaniu Gergela. Dzięki zwycięstwu śląski klub awansował na pozycję lidera.

Romano Koltonni


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz