Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

niedziela, 10 sierpnia 2014

Piłka nożna - Kto jest winien?

W piątek warszawska Legia została wykluczona z 4 rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów... Powód zna już chyba każdy kibic piłki nożnej w Polsce... Ale kto jest winien? Odpowiedzialność jest zbiorowa.

Wielu wskazuje na kierownik drużyny Martę Ostrowską, niektórzy do grona osób odpowiedzialnych dodają jeszcze Jacka Mazurka i Dominika Ebebenge z działu sportowego. Trudno mi powiedzieć kto dokładnie w warszawskim klubie odpowiada za pilnowanie kar za kartki itd... Bez wątpienia w Legii nie dopilnowano bardzo ważnej czynności za którą teraz cierpi klub i kibice... Jednak winni są jeszcze inni! Kto? Dziennikarze!

Dlaczego żaden z pismaków, zwłaszcza tych blisko związanych z Legią, ani słowem nie pisnął, że coś takiego może mieć miejsce? Powód? Prawdopodobnie są niedouczeni! Fakt nie zgłoszenia Bereszyńskiego do dwumeczu z Irlandczykami nie mógł przecież im umknąć! A jeżeli nawet to przecież powinna im się zapalić lampka ostrzegawcza, gdy ujrzeli jego nazwisko w protokole meczowym! Jeden sygnał do kogoś z Legii i zawodnik nie pojawiłby się na boisku! Przecież Legia wygrywała już w dwumeczu 6-1!

Szkoda słów! Polska piłka czeka już tyle lat na wejście do raju (Liga Mistrzów), a tu taki klops...

Pozdrawiam
Wasz El Profesore

3 komentarze:

 1. Pismaki warszawskie! Cała banda kręci się koło Legii, a żaden ani słowem nie pisnął! Autor ma rację - nieuki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziennikarze to byli kiedyś. Teraz są przeważnie dziennikarzyny, widać to wszędzie, codziennie. Oczywiście, wystarczyłby jeden lotny, światły, obeznany i w dodatku taki, któremu by się chciało. Widocznie się jednak nie chciało. A może akurat tym bardziej inteligentnym z Legią jest nie po drodze? Mleko się rozlało i trzeba je wypić, bo z kolei pisanie płaczliwych listów jakoś według mnie nie przystoi.

  OdpowiedzUsuń
 3. A może ta sprawa ma jakieś drugie dno? I któryś z bezdusznych działaczy warszawskich zarobił na tym niezłą kasę od Celticu? Przecież nawet w
  A-klasie wiedzą kto musi pauzować za kartki i jak się wypełnia protokoły meczowe nieprawda?

  OdpowiedzUsuń