Celtic Glasgow - Legia Warszawa 0-2 (0-1)

Bramki: Żyro 36, Kucharczyk 61.

Celtic: Forster - Matthews, Lustig (57Griffiths), van Dijk, Izaguirre - McGregor, Biton, Mulgrew, Commons (71 Pukki), Johansen - Stokes (70 Forrest).

Legia: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Żyro (87 Bereszyński), Vrdoljak, Jodłowiec, Duda (87 Helio Pinto), Kucharczyk (75 Kosecki) - Radović.

Po wysokim zwycięstwie w Warszawie legioniści rozprawili się ze Szkotami także w rewanżu. Pojawia się pytanie: czy to Legia taka mocna, czy Celtic aż tak słaby? Prawda pewnie leży gdzieś w okolicach środka...

Szkoci nie mieli wystarczających argumentów by odrobić straty z pierwszego meczu, obie strony miały swoje okazje, ale na prowadzenie w 36 minucie wyszli warszawianie za sprawą Żyro. Po przerwie Legia wytrzymała napór Celticu i wyprowadziła drugi celny cios. Po szybkiej akcji w 61 minucie Kucharczyk z kilku metrów nie dał Forsterowi żadnych szans na udaną interwencję... Legia w dwumeczu pokonała Celtic aż 6-1! Tego nikt nie mógł przewidzieć... Najbardziej dostało się Wojciechowi Kowalczykowi, który przewidywał dwa wysokie zwycięstwa szkockiej drużyny...

Przed Legią jeszcze jedna przeszkoda na drodze do Ligi Mistrzów... Rywal w IV rundzie będzie znany po piątkowym losowaniu... Niestety warszawianie nie zostali rozstawieni, w związku z tym mogą trafić na kogoś z piątki: