Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

sobota, 10 grudnia 2016

Ekstraklasa - Derby Krakowa na remis

Wisła Kraków - Cracovia 1-1 (1-0)


Bramki: Brlek 3 - Piątek 71.

WISŁA: Załuska - Jović (73 Bartosz), Głowacki, Uryga, Sadlok - Boguski, Mączyński, Popović, Brlek, Małecki - Brożek (80 Ondraśek).

CRACOVIA: Sandomierski - Deleu, Polczak, Wołąkiewicz, Brzyski - Wójcicki (60 Jendriśek), Budziński, Ćovilo, Steblecki (55 Dąbrowski), Szczepaniak - Piątek (81 Cetnarski).

Sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

Żółte kartki: Sadlok - Brzyski, Dąbrowski, Piątek, Steblecki.

Widzów: 29000.

Kibice "Białej Gwiazdy" nie zdążyli wygodnie rozsiąść się w swoich krzesełkach, bo już w 3 minucie musieli się z nich poderwać by cieszyć się z objęcia prowadzenia przez swoich pupili... Brlek mocno uderzył z dystansu, Sandomierski dotknął ją ręką, ale nie zdołał jej zatrzymać. Od tego momentu zaczęła grać Cracovia, ale mimo wielu okazji nie zdołała wyrównać do przerwy...

Po przerwie okazje miały obie strony, ale wynik długo nie ulegał zmianie. "Pasy" wyrównały w 71 minucie, Piątek wykorzystał złe ustawienie rywala i pokonał Załuskę. W końcówce szczęście mogło uśmiechnąć się do Wisły, ale po strzale Brleka piłka odbiła się od Covilo i minęła słupek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz