Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

środa, 4 stycznia 2017

Ekstraklasa - Kiko w Wiśle

Zagadka kto zostanie nowym trenerem Wisły Kraków szybko została wyjaśniona. Krakowski klub ogłosił, że został nim Francisco "Kiko" Ramirez Gonzalez. 46-letni Hiszpan podpisał umowę do końca sezonu. W sztabie szkoleniowym - jako asystenci - pozostanie dotychczasowy duet trenerów: Radosław Sobolewski i Kazimierz Kmiecik.

"Kiko" pracował wcześniej w lidze hiszpańskiej, m.in. Gimnastic Tarragona (III liga), L'Hospitalet (III liga) i CD Castellon (IV liga). Niezbyt imponujące CV nowego szkoleniowca niezbyt spodobało się kibicom "Białej Gwiazdy" (liczne niepochlebne komentarze w internecie), którzy o wiele bardziej woleliby, żeby Sobolewski kontynuował swoją misję jak pierwszy trener. Można podejrzewać, że głównym pomysłodawcą zatrudnienia "Kiko" był wiceprezes ds. sportowych Manuel Junco, też Hiszpan. Być może władze klubu liczą też na znajomość niższych lig hiszpańskich - jaką z pewnością posiada "Kiko" - co może zaowocować sprowadzeniem do Krakowa zdolnych piłkarzy, którzy nie przebili się wyżej w swoim kraju.

1 komentarz:

  1. Do końca sezonu?!? Hehhh...
    "Dupy nie urywa" to co na umowę zlecenie go wzięli ?
    Nic z tego nie będzie..
    Już lepiej by się nie wyglupiali i dali Sobolewskiemu wolną rękę (gwarancję że nie wyprzedaja zawodników za wczas- jak to miało miejsce za Kasperczaka gdy Ciupial pokazal prawdziwe Ja).


    OdpowiedzUsuń