Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

wtorek, 3 stycznia 2017

Ekstraklasa - Tajemniczy Hiszpan w Wiśle

Radosław Sobolewski i pomagający mu Kazimierz Kmiecik nie będą prowadzić Wisły Kraków w rundzie rewanżowej. Krakowski klub porozumiał się już z nowym szkoleniowcem, będzie nim Hiszpan, a jego nazwisko publicznie zostanie podane w najbliższych dniach. Dotychczasowi opiekunowie "Białej Gwiazdy" otrzymali propozycję pozostania w sztabie szkoleniowym jako asystenci.

Biorąc pod uwagę aktualne możliwości finansowe krakowian nie można spodziewać się, że to będzie trener z pierwszych półek.

Decyzja działaczy Wisły dziwi, zwłaszcza że dotychczasowy duet trenerski radził sobie dość dobrze - w pięciu meczach: 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Oczywiście jeżeli weźmiemy pod uwagę wcześniejsze wyniki Wisły z tego sezonu i zajmowane miejsce w chwili przejęcia sterów od trenera Dariusza Wdowczyka. Prawdopodobnie największym orędownikiem zatrudnienia szkoleniowca z Hiszpanii był wiceprezes klubu ds. sportowych Manuel Junco, też Hiszpan.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz