CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

niedziela, 20 czerwca 2021

Dwa portugalskie samobóje

Niemcy rzucili się na Portugalczyków od samego początku, byli bowiem podrażnieni pierwszą porażką z Francuzami, poza tym nie mieli wyjścia, bo potrzebowali punktów. Pierwszy kwadrans to totalna dominacja Niemców, ale bramkę zdobyli Portugalczycy, którzy wyprowadzili błyskawiczną kontrę sfinalizowaną przez Ronaldo. Nie załamało to Niemców, którzy jeszcze do przerwy wyszli na prowadzenie za sprawą goli samobójczych Portugalczyków.

W 60 minucie było już 4-1 dla Niemców, jednak w kilka minut później udało się Portugalczykom zmniejszyć rozmiary porażki. Podopieczni Joachima Loewa pokazali duże możliwości, niemiecka maszyna zaczyna się rozpędzać, a na co naprawdę stać Portugalczyków pokaże mecz z Francją.

PORTUGALIA - NIEMCY 2-4 (1-2)

Gole: Ronaldo 15, Jota 67 - Dias 35 samobójcza, Guerreiro 39 samobójcza, Harvetz 51, Gosens 60.