Norweski snajper Haaland najwyraźniej pozazdrościł strzeleckich zdobyczy Mbappe i Messiemu... Napastnik Manchesteru City po raz drugi na tych mistrzostwach zdobył dwa gole, a Norwegia odniosła drugie zwycięstwo. Nie była to już tak łatwa wygrana jak z Irakiem, ale nie było specjalnie zagrożone.
Norwegia - Senegal 3-2 (1-0)
Gole: Pedersen 43, Haaland 48, 58 - Sarr 53, 90.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz