CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

sobota, 4 lutego 2017

Bundesliga - Lider zatrzymany

Bayern Monachium rozczarował swoich kibiców tylko remisując na własnym stadionie z Schalke Gelsenkirchen 1-1. Tym samym przerwana została znakomita seria bawarczyków - siedem zwycięstw z rzędu.

Zaczęło się dobrze dla lidera, bowiem już w 9 minucie Lewandowski, po podaniu od Vidala, celnym strzałem wyprowadził Bayern na prowadzenie. Riposta Schalke była niemal natychmiastowa, cztery minuty później Naldo uderzeniem z rzutu wolnego doprowadził do wyrównania. Niedługo potem goście mogli objąć prowadzenie, ale kapitalnie zachował się Neuer ratując swój zespół przed stratą gola. W końcówce pierwszej połowy Robben - o dziwo - wypatrzył Lewego, ale po strzale naszego reprezentanta piłka tylko ostemplowała poprzeczkę.

Po przerwie Bayern nie dał rady sforsować szczelnej defensywy drużyny z Gelsenkirchen i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Kibice interesujący się Bundesligą z wielkim zainteresowaniem czekają teraz na mecz w Dormundzie, gdzie miejscowa Borussia będzie podejmować wicelidera RB Lipsk. W przypadku zwycięstwa przyjezdnych ich dystans do Bayernu zmniejszy się zaledwie do 1 punktu.