CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

niedziela, 12 lutego 2017

Premier League - Piąta porażka mistrza

Leicester City przegrał piąte spotkanie z rzędu i znalazł się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej, nad którą ma zaledwie punkt przewagi. Ostatnią bramkę w lidze "Lisy" zdobyły pod koniec grudnia (1-0 z West Ham, gol Slimaniego w 22 minucie), czyli są bez gola od 602 minut, co tylko świadczy o głębokim kryzysie w drużynie prowadzonej przez Włocha Claudio Ranieriego. Czy obecny mistrz Anglii spadnie z Premier League? Jeżeli nie zacznie gromadzić punktów będzie bardzo trudno o utrzymanie, w tej chwili - biorąc pod uwagę 6 ostatnich spotkań - Leicester jest zdecydowanie najgorszą ekipą w całej lidze - tylko 1 zdobyty punkt. Więcej zdobyła nawet znajdująca się w podobnym kryzysie drużyna Crystal Palace - 3 punkty.