CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

piątek, 10 lutego 2017

Ekstraklasa - Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo

Cracovia odniosła pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, potrzebowała na to aż 11 prób (wcześniej sześć remisów i cztery porażki)! Drużyna z Krakowa wygrała w Chorzowie dzięki bramce Piątka w 88 minucie, asystę zaliczył debiutant Słowak Mihalik. Warto dodać, że obaj weszli na plac gry z ławki rezerwowych dopiero w drugiej połowie meczu. Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego wygrali pierwszy mecz od ośmiu kolejek (5 remisów i 3 porażki).

Spotkanie nie zachwyciło poziomem, z boiska wiało nudą, typowy mecz na remis... Groźnych sytuacji było jak na lekarstwo. W końcówce więcej szczęścia mieli goście i to oni mogli cieszyć się ze zdobycia kompletu punktów.

Krakowianie lubią ostatnio grać w Chorzowie - w poprzednim sezonie dwukrotnie wygrali na stadionie Niebieskich (3-2 i 1-0).