CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

czwartek, 9 lutego 2017

Serie A - Kompromitacje Bolonii

Drużyna Bolonii nie miała ostatnio dobrej passy... O dwóch ostatnich domowych meczach fani najchętniej woleliby zapomnieć...

Najpierw były baty od Napoli, które rozniosło Bolonię aż 7-1... Wczoraj piłkarze trenera Roberto Donadoniego przegrali mecz z Milanem, mimo że ostatnie dwa kwadranse grali z przewagą dwóch zawodników! W 37 minucie czerwoną kartkę otrzymał Paletta, a w 59 minucie Kucka... Milan przetrzymał napór i wyprowadził zabójczy cios w 89 minucie - gol Pasalicia.

W niedzielę Bolonia zmierzy się na wyjeździe z odradzającą się Sampdoria Genua (dwa zwycięstwa z rzędu nad wymagającymi rywalami: 1-0 z Milanem i 3-2 z Romą).