Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

poniedziałek, 20 lutego 2017

Ekstraklasa - Blamaż Legii

Legia Warszawa skompromitowała się przegrywając na własnym stadionie z ostatnią drużyną ligi Ruchem Chorzów 1-3! Warszawianie przegrywali aż trzema golami, honorowe trafienie w 84 minucie uzyskał Radović.

Mistrza Polski nic nie tłumaczy, zamiast dzielić i rządzić w naszej Ekstraklasie, przede wszystkim dzięki potężnemu - jak na nasze warunki - budżetowi, Legia dość często rozczarowuje... Słabym wytłumaczeniem wpadki jest perspektywa rewanżu z Ajaxem Amsterdam... Holendrzy już zacierają ręce, Ruch pokazał im jak należy grać przeciw Legii... Skazywani na degradację z Ekstraklasy chorzowianie pokazali, że w naszej lidze często wystarczy pokazać większe serce do walki by osiągnąć sukces nawet na terenie murowanego faworyta.

Potknięcie legionistów wykorzystała nie tylko prowadząca dwójka (Lechia Gdańsk i Jagiellonia Białystok) by zwiększyć przewagę, ale także Lech Poznań, który dzięki zwycięstwu w Gliwicach zrównał się punktami ze stołeczną drużyną.

Czołówka Ekstraklasy (po 22 kolejkach)

1. Lechia 43 pkt
2. Jagiellonia 42
3. Legia 38
4. Lech 38

Nie można zapominać, że na chwilę obecną dwa mecze mniej ma Zagłębie Lubin i jak je wygra to będzie miało na koncie 37 punktów.

Obecny system rozgrywek (po rundach zasadniczych punkty są dzielone na pół) pozwala na to, że takie drużyny jak Legia czy Lech nawet jeśli nie dogonią prowadzącej dwójki w sezonie zasadniczym to nie będą miały zbyt dużej straty punktowej w grupie mistrzowskiej...

3 komentarze:

  1. Legia sobie jaja robi! Tak gra zespół z najsilniejszym budżetem w lidze?

    OdpowiedzUsuń
  2. To co Legia skupi się wyłącznie na Ekstraklasie tuż po meczu z Ajaxem 1/16LE ?? :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak Ajax wywali ją z pucharów to niby na czym Legia ma się skupić? Tylko na lidze wtedy. I nie będzie już żadnych wymówek.

    OdpowiedzUsuń