Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

sobota, 18 czerwca 2016

Euro 2016 - Wygrana faworyta

BELGIA - IRLANDIA 3-0 (0-0)

1-0 Lukaku 48, 2-0 Witsel 61, 3-0 Lukaku 70

Belgowie chcieli zatrzeć złe wrażenie po swoim pierwszym meczu na Euro, ulegli wtedy dość gładko prefekcyjnym w obronie Włochom. Irlandczycy bronili się do 48 minuty, potem faworyt dołożył kolejne dwa trafienia.

Cała pierwsza połowa to bicie głową w irlandzki mur, dopiero w 48 minucie Lukaku wyprowadził Belgów na prowadzenie. Podopieczni Marca Wilmotsa nie zamierzali na tym poprzestać, zaczęli grać jeszcze szybciej, dokładniej, agresywniej. Na efekty nie trzeba było długo czekać, w 61 minucie po dokładnym dośrodkowaniu Witsel głową skierował piłkę do bramki. W 70 minucie Hazard wyłożył futbolówkę Lukaku, który będąc sam na sam z Randolphem podwyższył wynik meczu.

1 komentarz:

  1. Janusz Pawłowski —
    3 gwiazdki
    Polscy piłkarze tego meczu z Ukrainą nie wygrają, chyba że zostanie wyłączony z gry Lewandowski, bo polscy piłkarze nie grają, żeby wbijać bramki, tylko grają
    "na Lewandowskiego", bo liczą, że on wbije bramkę. Oglądając nasze mecze to widać.Bez Lewandowskiego każdy będzie musiał strzelać w bramkę, a nie podawać piłkę Lewandowskiemu. Ciekawe czy to się sprawdzi. Radzę panu Nawałce pomyśleć nad tym.

    OdpowiedzUsuń