Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

sobota, 28 czerwca 2014

MŚ 2014 - Brazylia przeszła dalej

Brazylia – Chile 1-1 po dogrywce, karne 3-2 (1-1, 1-1)

Bramki: David Luiz 18 – Sanchez 32.

BRAZYLIA: Julio Cesar – Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo – Hulk, Fernandinho (73 Ramires), Oscar (106 Wilian), Luiz Gustavo, Neymar – Fred (64 Jo).

CHILE: Bravo – Silva, Medel (108 Rojas), Jara – Isla, Aranguiz, Diaz, Vidal (87 Pinilla), Mena – Sanchez, Vargas (56 Gutierrez).

Brazylia awansowała do ćwierćfinału dopiero do rzutach karnych. Chilijczycy zaczęli egzekwowanie jedenastek niezwykle pechowo, dwukrotnie lepszy okazał się bramkarz Brazylijczyków (strzały Pinilli i Sancheza). Potem jednak pomylił się Hulk i Diaz wyrównał na 2-2. W ostatniej kolejce Brazylię na prowadzenie wyprowadził Neymar, Jara natomiast trafił w słupek i stadion oszalał!

Jara to największy pechowiec tego spotkania, wcześniej bowiem zamieszany był w gola zapisanego, przynajmniej na razie Davidowi Luizowi. Chile odpadło, ale napędziło gospodarzom turnieju prawdziwego stracha. Dla dobra mistrzostw lepiej, że awansowała Brazylia... Chilijczycy najbardziej mogą żałować okazji Pinilii z końcówki dogrywki, kiedy to po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki.

Brazylia nie pokazała mocy, raczej swoje słabości. Sam Neymar nie wygra dla nich mundialu, a Fred z Hulkiem są po prostu słabi. Brazylijczycy mogą jedynie liczyć, że zespół po takiej nauczce dostanie jeszcze większą motywację by osiągnąć oczekiwany sukces. 


Matti Borelli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz