Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

niedziela, 6 lipca 2014

MŚ 2014 - Rewanż za Jokohamę?

W 2002 roku reprezentacja Niemiec zmierzyła się w finale MŚ z drużyną Brazyli (International Stadium w Jokohamie). Górą byli Brazylijczycy, których wtedy także prowadził Luiz Felipe Scolari (2-0). Niemców do boju prawdził Rudi Voller.

12 lata później obie reprezentacje spotkają się wcześniej, w półfinale. Jeżeli w Japonii Scolari dysponował prawdziwymi gwiazdami w ataku (Ronaldo, Rivaldo), których wspomagał Ronaldinho, a po skrzydle szalał Roberto Carlos to teraz ... nie ma takiego bogactwa. Poza tym odpadł Neymar (kontuzja), a brazylijski Rasiak - Hulk i dobijacz piłek - Fred to o wiele niższa jakość. Dlatego największym atutem Brazylii w półfinale będzie fakt, że mundial odbywa się na ich terenie oraz doświadczenie ich trenera. Niemcy w 2002 roku nie byli faworytami, ale mimo to doszli aż do finału. Obecnie faworytami są i muszą nie tylko dojść do finału, ale i go wygrać! Takie są oczekiwania niemieckich kibiców!

Dziwne, ale obie drużyny nie spotkały się - poza finałem w 2002 roku - w żadnym innym meczu w historii mistrzostw świata ... Dziwne, bo w końcu grały najwięcej spotkań ze wszystkich drużyn na świecie.

Pozdrawiam
Wasz El Profesore

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz