Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

piątek, 25 lipca 2014

Ekstraklasa - Fatalny błąd Zajaca

Lechia Gdańsk – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 (1-0)

Bramka: Makuszewski 29.

Czerwona kartka: Sokołowski (38).

LECHIA: Trela – Pietrowski, Janicki, Valente, Leković – Makuszewski, Borysiuk (81 Możdźeń), Vranjes (67 Łukasik), Wiśniewski, Pawłowski – Sadajew (73 Buksa).


PODBESKIDZIE: Zajac – Górkiewicz, Pietrasiak, Konieczny, Kwame – Sokołowski, Sloboda, Chmiel (77 Chrapek), Iwański, Patejuk (63 Pazio) – Demjan (46 Malinowski).

Lechia nie zachwyciła, ale mimo wszystko była znacznie lepsza od bielszczan, którzy przegrali drugi mecz z rzędu i pewnie znowu będzie tak, że Podbeskidzie zacznie grać dopiero w rundzie wiosennej, gdy pojawi się widmo spadku... Istotny wpływ na losy spotkania miał fatalny błąd Zajaca, który wybijając piłkę zagrał wprost na głowę Makuszewskigo i Lechia prowadziła 1-0. Drugi cios Podbeskidzie przyjęło w 38 minucie, kiedy to sędzia wyrzucił z boiska Sokołowskiego za ostry faul na Wiśniewskim.

Goście nie mieli atutów by w tej sytuacji pokusić się o korzystny rezultat w Gdańsku. Piłkarze Lechii dążyli do podwyższenia wyniku, ale mimo okazji brakowało szczęścia pod bramką rywali. Najbliżej celu był Valente po którego strzale piłka ostemplowała poprzeczkę. W końcówce los mógł uśmiechnąć się do bielszczan, jednak Malinowski trafił tylko w słupek.

Matti Borelli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz