Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

niedziela, 27 lipca 2014

Ekstraklasa - Przebudzenie Legii

Cracovia - Legia Warszawa 1-3 (1-1)

Bramki: Nowak 4 - Kosecki 23, Jodłowiec 47, Vrdoljak 74 karny.

CRACOVIA: Pilarz - Rymaniak, Żytko, Jaroszyński, Nykiel (48 Dudzic) - Dąbrowski, Marciniak, Budziński, Zejdler (74 Kita) - Zjawiński (59 Steblecki), Nowak.

LEGIA: Kuciak (57 Jałocha) - Lewczuk, Rzeźniczak, Dossa Junior, Bereszyński - Ryczkowski, Jodłowiec (70 Vrdoljak), Helio Pinto, Radović (59 Duda), Kosecki - Saganowski.

Cracovia zaskoczyła warszawian już w 4 minucie, Budziński uruchomił Nowaka, a ten będąc sam na sam z Kuciakiem sytuacji nie zmarnował. Legioniści dążyli do wyrównania i cel osiągnęli w 23 minucie, kiedy to Kosecki wpadł w pole karne i strzałem w długi róg pokonał Pilarza. Do końca pierwszej połowy było jeszcze kilka dogodnych okazji podbramkowych, bliższa objęcia prowadzenia byli miejscowi, ale zabrakło im szczęścia.

Zaraz po wznowieniu Legia objęła prowadzenie, Radović zagrał do Jodłowca, a ten zaskoczył Pilarza. Gospodarze mieli dwie dogodne okazje do wyrównania, ale nie potrafili ich wykorzystać, najbliżej było po uderzeniu Budzińskiego, kiedy to piłka po interwencji Jałochy odbiła się od słupka i wyszła poza boisko. W 74 minucie losy spotkania zostały przesądzone, Jaroszyński sfaulował Saganowskiego, a rzut karny wykorzystał Vrdoljak. Krakowianie próbowali zmniejszyć rozmiary porażki, ale ich próby nie przyniosły pożądanego efektu.

Matti Borelli


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz