Get

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

Zwroty za zakupy w internecie! Korzystaj! Zgarnij początkowy bonus! https://www.refunder.pl/zapros/58d32b62c6017

Polecany post

Ekstraklasa - Wielka statystyka sędziów

W sezonie 2016/2017 296 spotkań polskiej ekstraklasy sędziowało 19 arbitrów. Postanowiliśmy przeanalizować ich pracę pod kątem m.in. na jak...

piątek, 25 lipca 2014

Ekstraklasa - Załatwili sprawę w kwadrans

GKS Bełchatów – Korona Kielce 2-0 (2-0)

Bramki: Ślusarski 6 karny, Mateusz Mak 15.

BEŁCHATÓW: Malarz – Basta, Baranowski, Telichowski, Norambuena – Mateusz Mak (90 Wroński), Rachwał (65 Sawala), Baran, Poźniak, Michał Mak (84 Mójta) – Ślusarski.


KORONA: Cerniauskas – Golański, Malarczyk, Ouattara, Leandro – Aankour (88 Sobolewski), Pyłypczuk (46 Janota), Markovic, Cebula (Chiżniczenko), Kiełb – Trytko.

Beniaminek z Bełchatowa potwierdził, że zwycięstwo w Warszawie nie było przypadkowe. Po kolejnym zwycięstwie otwiera ligową tabelę.

Gospodarze bardzo szybko wyszli na prowadzenie, już w 6 minucie z rzutu karnego bramkę strzelił Ślusarski. Nie minął kwadrans i było już 2-0, Mateusz Mak wykorzystał podanie od brata Michała. Bełchatowianie wkrótce potem powinni strzelić trzeciego gola, ale Ślusarski przegrał pojedynek z kieleckim golkiperem.

Po zmianie stron miejscowi wyraźnie zadowoleni z dwubramkowego prowadzenia nie podkręcali tempa gry, a Korona odważniej zaatakowała dopiero w końcówce, ale nie przyniosło to zamierzonego efektu.

Romano Koltonni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz