Wisła Kraków - Piast Gliwice 1-1 (0-0)

Bramki: Jankowski 77 - Polak 49.

Wisła: Buchalik - Burliga, Głowacki, Dudka, Sadlok - Sarki, Uryga (66 Zając), Jankowski, Stilic, Garguła - Boguski.

Piast: Cifuentes - Klepczyński, Horvath, Polak, Piotr Brożek - Podgórski, Martinez, Hanzel, Murawski (69 Said), Badia (81 Izvolt) - R. Jurado (76 Wilczek).

Wiślacy zremisowali drugi mecz z rzędu i ponownie 1-1. W składzie krakowian zabrakło nominalnego napastnika Pawła Brożka.

Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy, którzy jednak nie potrafili udokumentować tego faktu zdobyciem gola. Po przerwie gliwiczanie szybko objęli prowadzenie, Podgórski przymierzył z rzutu wolnego w słupek, a do odbitej piłki najszybciej dopadł Polak i pokonał Buchalika. Wiślacy rzucili się do ataku, chcąc jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Długo im ta sztuka nie wychodziła, ale skoro marnowali tak doskonałe okazje jak w 60 minucie, kiedy to po błędzie Klepczyńskiego Jankowski nie potrafił posłać futbolówki do pustej bramki. W 77 minucie Jankowski zrehabilitował się i celną "główką" zaskoczył gliwickiego golkipera. Meczową piłkę miał w 84 minucie Izvolt, ale przegrał pojedynek jeden na jeden z Buchalikiem.